09.- 10. veebruaril 2013 toimus Kadrina Huvikoolis ja Kadrina Keskkoolis täiskasvanud rühmade tantsulaager. Sel korral oli laager väga teistsugune. Hommikused soojendused ja rõõmsa tuju loomised toimusid kõikidel rühmadel koos, kust siis iga rühm suundus eri ruumidesse treenima. Rahvatantsu õpetasid meie oma Mall ja külalisena Helen Reimand. Elevust tekitas treener Elisa Ritsing, kes õpetas flamenkot. Iga rahvatantsija jaoks on ikka jube keeruline panna kõik jalad ja käed eri asju tegema. Trennis juba tuli peaaegu välja, aga kui rühmad üksteisele esinesid, siis endalegi ootamatult oli kõik peast pühitud ja tulemus kujunes päris koomiliseks.

Osalejate tagasisidest selgub, et kõik olid tantsulaagriga väga rahul. Hea seltskond, väga toredad õpetajad ja ühtsustunne andsid edasiseks tantsimiseks palju lusti juurde.

Täname suurepäraseid õpetajaid ja kõiki, kes aitasid laargi õnnestumisele kaasa (sh kokatädid, kes ülihäid toite valmistasid)!

 

15.-18. märtsil olid kõik Tarvanpää laste- ja noorterühmad Märjamaal tantsulaagris. Lisaks meie tantsijatele olid Märjamaa Gümnaasiumisse ja Rahvamajja tulnud ka Tallinna Prantsuse Lütseumi Leesikate tantsurühmad, Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi Päripidi tantsurühmad ja Leigarite lasterühmad, kokku 180 tantsijat. Laagri üheks eesmärgiks oli valmistuda Leigarite lasterühmade 25. juubeliks, mis toimub 28. aprillil Tallinnas Kalevi spordihallis, kuid lisaks sellele sai laagris õpitud ka palju muud. Näiteks said meie C-rühma tantsijad õpetaja Marie Pulleritsu käe all klassika tunde ja Madli Paves õpetas neile kaasaegset tantsu.

Õhtud olid sisustatud erinevate toredate tegevustega: esimene laagripäev päädis filmiõhtuga, teisel päeval sai trennipäeva lõpuks mööda Märjamaa Gümnaasiumit ringi orienteeruda ja maastikumängule sarnaselt erinevaid ülesandeid lahendada ning lõpuõhtu kuulus omaloomingule, kus iga rühm esitas ühe tundud laulu ning sellele loodud liikumise.

Laager lõppes kontserdiga, kus näidati varem õpitud tantse, aga ka laagris õpitut.