Tarvanpää Selts

  • HOOAJA AVAPAUK – septembri esimese täisnädala reedel toimuv peoõhtu. Tutvustame algava hooaja plaane ja mõtteid. Unistame ja tantsime jalad soojaks. Oodatud on kõik täiskasvanud, kes jätkavad oma tantsuteed, kui ka need, kes alles plaanivad meiega liituda.
  • HÕIMUPÄEVADE TÄHISTAMINE – igal aastal oktoobri kolmandal nädalal võõrustame üle-eestiliste hõimupäevade raames ühte hõimlaste rühma. Näitame oma kodukanti, anname ühise kontserdi. Peale kontserti istume ühises lauas, pakume oma rahvusroogi, räägime eestlastest ja kuulame hõimlaste lugusid.
  • LASTE JÕULUPIDU – detsembri esimeses pooles toimub laste- ja koolinoorte kontsert koos jõulupeoga. Oodatud on kõik noored tantsijad koos oma vanemate ja vanavanematega.

JÕULUPIDU – igal aastal 26. detsembril kell 18.00  jõulupidu täiskasvanutele. Oodatud on kõik endised ja praegused tantsijad.

KUUSKEDE PÕLETAMINE – iga aasta nuudipäeval (7. jaanuaril) palume linnarahval kokku tuua jõulukuused, et jõuluaeg ühiselt lõpetada suure lõkkega.

VASTLAPÄEV – kokku saavad kõik Tarvanpää rühmad, et üksteisega liulaskmises mõõtu võtta.

HOOAJA LÕPUÕHTU – teeme kokkuvõtte lõppenud hooajast. Mängime ja tantsime, sööme lõkkesuppi ja naudime piknikukorvide sisu. Oodatud on kõik tantsijad peredega.

SUVINE SAAREREIS – hooaega lõpetav täiskasvanute segarühmade väljasõit mõnele kaunile Eestimaa saarele, kust ei puudu ka tants ja tutvumine kohalike vaatamisväärsustega.

© 2024 Tarvanpää Selts — Ehitatud WordPress platvormile

Teema autor Anders NorenÜles ↑